Přípravky na anti age

Anti age je označení proti stárnutí, co se za to považuje?

Chcete bojovat s projevy stárnutí? Tato fáze života se nám zkrátka nevyhýbá a když se začnou vyskytovat první vrásky na čele nebo v okolí úst, začínáme panikařit. I když mohou být jen následky našich obličejových výrazů, přesto si je hned spojujeme se stárnutím a snažíme se s nimi bojovat. Pomocnou ruku nám podávají přípravky Anti Age, které mají přímo v popisu práce strčit stárnutí takzvaně do kapsy.

Co jsou to přípravky Anti Age?

Každý kosmetický produkt má jiný úkol. Zatímco některý má za úkol hydratovat pokožku, jiný ji má zase vyživovat. Anti Age doplňky zase bojují s projevy stárnutí, jak již bylo zmíněno. I když je na trhu najdete v mnoha různých verzích, vždy mají jeden společný cíl – pokořit běžné projevy stárnutí a zahnat jemné či hluboké linie na našem obličeji.

Obecně platí, že s používáním Anti Age produktů by člověk měl začít po třicátém roce života. Každý jednotlivý doplněk totiž obsahuje dávku kolagenu, což je ve vodě nerozpustná bílkovina, která se v tomto období začíná z těla vytrácet (její přirozená tvorba se dokonce ve čtyřiceti naprosto zastavuje). Používáním přípravků Anti Age se látají díry vzniklé úbytkem kolagenu a zároveň se tím udržuje mladistvý vzhled.

Pozor na vaše návyky

V souvislosti s úbytkem kolagenu je nutné dodat, že každým rokem se ztrácí zhruba jedno procento tohoto proteinu. Procento se však násobí vlivem našich špatných návyků, jako je nezdravý životní styl, kouření nebo nadměrná konzumace cukru. Proto je důležité osvojit si zásady správné životosprávy, abychom účinky přípravků Anti Age zbytečně nenabourali.

Kolagenové doplňky stravy

Tím hlavním a klíčovým jsou kolagenové doplňky stravy. Mluvíme o tabletkách nebo prášku, který je snadno rozpustitelný ve vodě. Tyto doplňky mají za úkol dodat požadované denní množství kolagenu do těla tak, aby byl zajištěn nejen mladistvý vzhled, ale také podpořeny klouby, chrupavky i svaly, které s úbytkem kolagenu také chřadnou.

Pleťové masky

Velmi oblíbené jsou v současné době také pleťové masky s obsahem kolagenu, které se soustřeďují ryze na naši pleť. Právě zde nám vrásky nejvíce vadí, ať už sídlí v okolí úst, na čele nebo v okolí očí. Používání pleťových masek je jednou z doplňkových věcí, na které by se nemělo v rámci péče o pleť zapomínat. Stačí, když je na obličej budeme přikládat dvakrát až třikrát týdně.

Krémy a mastičky

Mezi přípravky Anti Age najdeme také krémy a mastičky, které jsou často propagované v televizních spotech. Jejich úkolem je opět zahnat projevy stárnutí, jež jen snižují naše sebevědomí. Obvykle se krémy s obsahem kolagenu nanáší na pleť ihned po probuzení a také těsně před ulehnutím, aby se jejich účinky násobily.